Bateri Dersleri

DAVUL (BATERİ) DERSLERİ

Davul derslerimiz İzmir Karşıyaka Bostanlı’daki Özgür Stüdyo’da bire bir özel ders şeklinde, haftada bir ders olarak profesyonel eğitmenlerimizle yapılmaktadır.

Ders programımız belirli bir müfredatla sınırlı olmayıp, kişiye özel olarak belirlenmekte ve öğrencilerimizin keyif aldıkları müzik tarzına göre egzersizlerle hazırlanmaktadır. Dolayısıyla sağlam bir altyapı ile en hızlı ilerleme sağlanmaktadır.

Verilen davul eğitimleri; davul çalma teknikleri, nota bilgisi, ritm çalışmaları, eşlik gibi davul ile ilgili her konuyu kapsamaktadır.

Bekleme alanımızda dersinizin başlamasını beklerken çayınızı, kahvenizi içip; ısınma egzersizlerinizi evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Ayrıca Özgür Stüdyo öğrencisi olarak stüdyomuzun imkanlarından özel fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Davul derslerimiz, stüdyomuzda akustik davul ile evinizin rahatlığında işlenmektedir.

Ders müfredatınız nasıl? Ne kadar sürede şarkı çalabilirim?

Ders programımız belirli bir müfredatla sınırlı olmayıp, kişiye özel olarak belirlenmekte ve öğrencilerimizin keyif aldıkları müzik tarzına göre hazırlanmaktadır. Dolayısıyla, sağlam bir altyapı ile en hızlı ilerleme sağlanmaktadır. Genellikle ilk iki ay içerisinde öğrencilerimiz şarkı çalmaya başlamaktadır.

Belirli bir süredir davul çalıyorum, ben de diğer öğrenciler gibi en baştan mı başlayacağım?

Diğer başlıklarda da belirttiğimiz gibi ders programımız kişiye göre belirlenmektedir. Daha önce davul çalmış öğrencilerin, ilk derslerde temel eksiklikleri tamamlanır. İlerleyen derslerde de öğrencinin gelişimi sağlanır.

Davulum olmadan da ders alabilir miyim?

Ders sonrası egzersizleri yapmanız, hem çalışınızı geliştirmenizi, hem de bir sonraki derse hazırlanmanızı sağlar. Bu sebeple evinizde bir davul olması gelişiminiz açısından çok verimli olur. Fakat günümüz şartlarında ev ortamında akustik davul çalmak çok olası değildir. Bu yüzden başlangıç seviyesinde practice pad (çalışma pedi) ile ev çalışmalarınızı yapabilir ve ilerleyen seviyelerde de gelişiminiz için bir dijital davul edinip, evde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca hangi davulu alacağınız konusunda emin değilseniz Özgür Stüdyo olarak öğrencilerimize kendilerine uygun davulu seçmelerinde yardımcı olmaktayız.

Davul çalmaya başlama yaşı nedir?

Davul çalmaya başlama yaşı genellikle 6-8 yaş aralığı olarak bilinse de öğrencinin ders konsantrasyonuna ve fiziksel yapısına, müziğe olan sevgisine ve ilgisine göre değişmektedir. Buna ek olarak 6 yaşından küçük yaşta davul çalmaya başlamış birçok dünyaca ünlü davulcu bulunmaktadır. Üst yaş ile ilgili bir sınır yoktur.İzmir bateri dersleri

Ders günümde özel bir işim var veya hasta oldum. Ders hakkımı kaybediyor muyum?

Özel nedenlerden dolayı ertelenen derslerinizi aynı hafta içerisinde Telafi Dersi olarak almanız mümkün. Eğitmenlerimize ve size uyan başka bir saatte dersinizin telafisi yapılır.

Tags: İzmir Davul Dersi, İzmir Bateri Dersi, Karşıyaka Davul Dersi, Karşıyaka Bateri Dersi, Bostanlı Davul Dersi, Bostanlı Bateri Dersi

İLETİŞİM : 506 2511290 – 232 9993376