Ses Kayıt

Albümünüzü, single’nızı veya demo şarkınızı endüstri standartı ekipmanlarımız ve alanında uzman kadromuz ile akustik düzenlenmesi yapılmış olan kayıt stüdyomuzda kaydedebilir, hayallerinizi Özgür Stüdyo ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi bestelerinizi ve coverlarınızı, ister kanal ister hücum kayıt şeklinde, endüstri standartındaki ekipmanlarımız ile kaydediyoruz. Kanal kayıt ile tüm enstrümanlarınızı ayrı ayrı, hücüm kayıt ile enstrümanlarınızı eş zamanlı ve titizlikle kaydediyoruz.

Dublaj ve seslendirme kayıtlarınızı Özgür Stüdyo’nun profesyonel seslendirme sanatçıları ve ekipmanlarıyla gerçekleştirebilir; markanızın ve firmanızın reklamlarını Özgür Stüdyo ile çok daha profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.

Firma ürün tanıtım müziklerinizi Özgür Stüdyo’nun alanında uzman aranjörleri ve ses mühendisleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Seslendirmeleriniz bir çok farklı dilde Özgür Stüdyo’nun profesyonel seslendirme ekibi ile çalışabilirsiniz.

İster amatör olun ister profesyonel, söylemekten keyif aldığınız şarkıları Özgür Stüdyo’nun profesyonel ekipmanları ve uzman kadrosu ile seslendirebilirsiniz.